İletişim Formu

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website

ADRES     : Konutkent mahallesi 3028. Cadde No: 16/A Kule Evo Rezidans, Kat: 9 Daire 52, Çayyolu, Çankaya  / Ankara

TELEFON: (0312) 241 44 33 / (0505) 038 26 76

E-MAIL    : [email protected]

Google Maps ile yol tarifi için TIKLAYINIZ

GÜZERGAH: 

  • Araçla gelindiği takdirde: Eskişehir yolundan Yaşamkent kavşağına kadar düz devam edip, Yaşamkent kavşağından U dönüşü yaptıktan sonra yaklaşık 250 metre sonra sağ taraftayız (Kule Evo girişi)
  • Toplu taşımayla gelindiği taktirde: Metroyla Kızılay Çayyolu güzergahında Koru son durakta inip; 594 no’lu (Yapracık Toki 1. kısım), 595 no’lu (Yapracık Toki 2. kısım), 588 no’lu (Yapracık Toki), 589 no’lu (Turkuaz Toki) Ego hatları (ringleri) Kule Evo’nun arkasından, Eskişehir yolunun bir alt paralel caddesinden geçmekte.
  • Sıhhiye’den dolmuşla gelindiği taktirde Sıhhıye Yaşamkent hattı dolmuşları kullanılabilir. Yaşamkent kavşaktan döndükten sonra dörtyolda inip yaklaşık 200 metre sonra Migros tabelasından sola dönüldüğünde sağdan ikinci çok katlı binadayız.
  • Kızılay’dan dolmuşla gelinirse; Kızılay Turkuaz Toki dolmuş hattı kullanılabilir. Bu hat Yaşamkent kavşaktan geçiyor. Ancak Yaşamkent’e dönmeden düz devam ediyor. Kavşakta Eskişehir yolunda inip karşıya geçtikten sonra yaklaşık 250 metre sonra sağ taraftayız (Kule Evo girişi)